| Tip | Line-interactive |
| Mod baterie | Da |
| Baterie slaba | Da |
| Schuko | 8 |
| Alimentare | 230 V |
| Putere | 800 VA |
| Incarcare | 480 W |
| Baterie | GP09122F |
| Numar baterii | 1 |
| Baterie inlocuitoare | GP09122F |
| Timp mediu de functionare | 25% incarcare 15 min50% incarcare 2 min 30s75% incarcare 0 min 48s |
| Interfata | HID USB |
| Timp de transfer | 6 ms |
| Display | Da |
| Dimensiuni | 345 x 200 x 100 mm |
| Greutate | 5.8 Kg |
| RJ-11 | Da |
| RJ-45 | Da |