| Mod baterie | Da |
| Baterie slaba | Da |
| Eroare | Da |
| Schuko | 4 |
| Alimentare | 230VAC |
| Putere | 1500 VA |
| Incarcare | 900 W |
| Numar baterii | 2 |
| Capacitate baterie | 12V/7AH |
| Timp de incarcare | 6-8 ore (90%) |
| Timp de transfer | 2-6 ms |
| Display | Nu |
| Dimensiuni | 380 x 198 x 158 mm |
| Greutate | 10.1 Kg |
| Supratensiune | Da |