| Tip | Line-interactive |
| Mod baterie | Da |
| Baterie slaba | Da |
| Eroare | Da |
| Schuko | 2 |
| Altii | 2x USB |
| Conectori iesire | Da |
| Alimentare | 230 V |
| Putere | 650 VA |
| Incarcare | 360 W |
| Baterie | Pb-Ca sealed, AGM, maintenance-free |
| Numar baterii | 1 |
| Timp de incarcare | 2 - 4 ore @90% |
| Interfata | USB |
| Management software | support.salicru.com |
| Display | Da |
| Dimensiuni | 290 x 143 x 100 mm |
| Greutate | 4.4 Kg |
| RJ-11 | Nu |
| RJ-45 | Nu |
| Scurt-Circuit | Da |
| Supratensiune | Da |