| Tip | Line-interactive |
| IEC C13 | 4 |
| Alimentare | 170 V - 280 V |
| Putere | 1000 VA |
| Incarcare | 600 W |
| Baterie | Sealed lead-acid maintenance free |
| Timp mediu de functionare | 45 min (PC + monitor 17inch) |
| Interfata | 1x USB |
| Display | Da |
| Dimensiuni | 145 x 345 x 165 mm |
| Greutate | 9.7 Kg |
| Scurt-Circuit | Da |