| Tip | Line-interactive |
| IEC C13 | 4 |
| Alimentare | 170 V - 280 V |
| Putere | 850 VA |
| Incarcare | 480 W |
| Baterie | Acumulator etans cu placi de plumb si acid sulfuric ce nu necesita mentenanta |
| Timp mediu de functionare | 20 min |
| Interfata | USB |
| Display | Da |
| Dimensiuni | 100 x 290 x 145 mm |
| Greutate | 6 Kg |
| Scurt-Circuit | Da |