| Tip | Line-interactive |
| IEC C13 | 6 |
| Alimentare | 170 V - 280 V |
| Putere | 2000 VA |
| Incarcare | 1,4 kW |
| Baterie | Sealed lead-acid maintenance free |
| Timp mediu de functionare | 60 min (PC + monitor 17inch) |
| Interfata | USB |
| Display | Da |
| Dimensiuni | 145 x 390 x 205 mm |
| Greutate | 13.2 Kg |
| RJ-11 | Da |
| RJ-45 | Da |
| Scurt-Circuit | Da |