| Lumeni mod normal | 500 ANSI |
| Rezolutie nativa | 1920 x 1080 pixeli |
| Rezolutie maxima | 3840 x 2160 pixeli |
| Contrast | 1.000:1 |
| Numar culori | 262144 |
| Tip lampa | LED |
| Durata de viata lampa (mod economic) | 30000 ore |
| Marime | Mini |
| Dimensiuni | (W x D x H) 130 x 215 x 218 mm |
| Greutate | 2.1 Kg |
| Nivel zgomot mod normal | 37 dB |
| Boxe integrate | 2x 5 W |
| Telecomanda | Da |
| Marime imagine minim | 106.6 cm |
| Marime imagine maxim | 254 cm |
| Rata refresh orizontala | 31 - 140 kHz |
| Rata refresh verticala | 59 - 70 Hz |
| Tehnologie display | LCD |
| HDMI | 1 |
| Audio Out | 1 |
| USB type A | 2 |