| Lumeni mod normal | 200 ANSI |
| Rezolutie nativa | 854 x 480 pixeli |
| Rezolutie maxima | 1920 x 1080 pixeli |
| Contrast | 20.834027777778 |
| Numar culori | 16.7 milioane |
| Tip lampa | LED |
| Durata de viata lampa (mod economic) | 30000 ore |
| Putere consumata maxim | 45 W |
| Marime | Mini |
| Dimensiuni | (W x H x D) 108 x 84 x 29 mm |
| Greutate | 0.31 Kg |
| Nivel zgomot mod normal | 30 dB |
| Nivel zgomot mod economic | 28 dB |
| Boxe integrate | 1x 2 W |
| Portabil | Da |
| Marime imagine minim | 40.64 cm |
| Marime imagine maxim | 304.8 cm |
| Rata refresh orizontala | 24.7 - 74.6 kHz |
| Rata refresh verticala | 50 - 60 Hz |
| Tehnologie display | DLP |
| HDMI | 1 |
| Audio Out | 1 |
| USB type A | 1 |
| Wi-Fi Ready | Da |