| Lumeni mod normal | 3600 ANSI |
| Rezolutie nativa | 1280 x 800 pixeli |
| Contrast | 20.000:1 |
| Numar culori | 1.07 miliarde culori |
| Durata de viata lampa (mod normal) | 5000 ore |
| Durata de viata lampa (mod economic) | 15000 ore |
| Putere consumata maxim | 320 W |
| Marime | Normal |
| Dimensiuni | 296 x 232 x 120 mm |
| Greutate | 2.5 Kg |
| Nivel zgomot mod normal | 33 dB |
| Nivel zgomot mod economic | 29 dB |
| Boxe integrate | 1x 2 W |
| Telecomanda | Da |
| Tehnologie display | DLP |
| HDMI | 1 |
| RS-232 | 1 |
| Audio Mini Jack | 1 |
| USB type A | 1 |
| Wi-Fi Ready | Da |
| VGA | 1 |