| Lumeni mod normal | 500 ANSI |
| Rezolutie nativa | 1920 x 1080 pixeli |
| Rezolutie maxima | 3840 x 2160 pixeli |
| Contrast | 100.000:1 |
| Lentile F | 1.9 |
| Distanta focala f | 19.65 mm |
| Numar culori | 16.7 milioane |
| Tip lampa | Laser |
| Durata de viata lampa (mod normal) | 20000 ore |
| Durata de viata lampa (mod economic) | 30000 ore |
| Putere consumata maxim | 85 W |
| Marime | Mini |
| Dimensiuni | (W x D x H) 130 x 191.4 x 211.2 mm |
| Greutate | 2.1 Kg |
| Nivel zgomot mod normal | 28 dB |
| Nivel zgomot mod economic | 26 dB |
| Boxe integrate | 2x 4 W + 1x 10 W |
| Altele | 92% acoperire Rec. 709Latenta de intrare: 22.4 ms (1080P @ 60 Hz)Google TV bazat pe Android 11.0Pachetul include: Adaptor alimentare AC 100 - 240 V, 50 / 60 Hz, cablu 1.8 m |
| Portabil | Da |
| Telecomanda | Da |
| Marime imagine minim | 76.2 cm |
| Marime imagine maxim | 304.8 cm |
| Rata refresh orizontala | 15 - 135 kHz |
| Rata refresh verticala | 23 - 62 Hz |
| Tehnologie display | DLP |
| HDMI | 1 |
| Audio Out | 1 |
| USB type A | 1 |
| Wi-Fi Ready | Da |