| 3D Ready | Da |
| Lumeni mod normal | 4000 ANSI |
| Rezolutie nativa | 800 x 600 pixeli |
| Rezolutie maxima | 1920 x 1200 pixeli |
| Contrast | 20.000:1 |
| Numar culori | Pana la 1.07 miliarde |
| Durata de viata lampa (mod normal) | 6000 ore |
| Durata de viata lampa (mod economic) | 10000 ore |
| Putere consumata maxim | 280 W |
| Marime | Normal |
| Dimensiuni | 296 x 221 x 120 mm |
| Greutate | 2.3 Kg |
| Nivel zgomot mod normal | 34 dB |
| Nivel zgomot mod economic | 29 dB |
| Boxe integrate | 1x 10 W |
| Telecomanda | Da |
| Marime imagine minim | 76.2 cm |
| Marime imagine maxim | 762 cm |
| Rata refresh orizontala | 15 - 102 kHz |
| Rata refresh verticala | 23 - 120 Hz |
| Tehnologie display | DLP |
| HDMI | 2 |
| Monitor Out | 1 |
| RS-232 | 1 |
| S-Video | 1 |
| Audio Out | 1 |
| Audio Mini Jack | 1 |
| USB type B | 1 (Mini) |
| VGA | 1 |