| 3D Ready | Da |
| Lumeni mod normal | 3500 ANSI |
| Rezolutie nativa | 1280 x 800 pixeli |
| Contrast | 20.000:1 |
| Durata de viata lampa (mod normal) | 6000 ore |
| Durata de viata lampa (mod economic) | 10000 ore |
| Putere consumata maxim | 260 W |
| Marime | Normal |
| Dimensiuni | 296 x 239 x 120 mm |
| Greutate | 2.6 Kg |
| Nivel zgomot mod normal | 33 dB |
| Nivel zgomot mod economic | 29 dB |
| Boxe integrate | 1x 10 W |
| Telecomanda | Da |
| Marime imagine minim | 177.8 cm |
| Marime imagine maxim | 304.8 cm |
| HDMI | 2 |
| Monitor Out | 1 |
| RS-232 | 1 |
| Audio Out | 1 |
| Audio Mini Jack | 1 |
| USB type A | 1 |
| USB type B | 1 (Mini) |
| LAN RJ-45 | 1 |
| VGA | 2 |