| Lumeni mod normal | 2200 ANSI |
| Rezolutie nativa | 1920 x 1080 pixeli |
| Tip lampa | LED |
| Durata de viata lampa (mod economic) | 30000 ore |
| Nivel zgomot mod normal | 24 dB |
| Boxe integrate | 1x 10 W |
| Altele | Sistem videoconferinte all-in-one cu proiectorSpecificatii camera video:- Rezolutie 1920 x 1080 FHD- Unghi larg de 120°- Rata de distorsiune sub 3%- Tip camera: HD WDR- CZUR Optimizare AI: Ajustare automata in functie de mediul de iluminare externa, optimizare portret, reducere distorsiune 3DMatrice microfoane:- Tip de matrice: Matrice circulara cu 6 microfoane, captare sunet de la 360°- Distanta de captare a sunetului: 8-10 metri (distanta directa)- CZUR Optimizare AI: Anulare ecou, reducere automata a zgomotului, imbunatatire voce umana, echilibrare/ajustare automata volumSistem:- CPU: 6 core max 1.8 GHz (64 bit)- GPU: Quad-core ARM Mali-T860MP4- Stocare: RAM: 4 GB LPDDR3, Rom: 32 GB eMMC- Suport extins: disc USB, Hard disk mobil- OS: StarryOS (bazat pe Android)Caracteristici:- Proiectie wireless ecran: Suporta dispozitive cu sistem de operare Windows, macOS, Android, iOS- TouchBoard: Un controller wireless actioneaza ca un panou tactil si o tastatura |
| Marime imagine minim | 76.2 cm |
| Marime imagine maxim | 381 cm |
| Tehnologie display | DLP |
| HDMI | 1 |
| USB type A | 2 |
| Wi-Fi Ready | Da |
| LAN RJ-45 | 1 |