| Lumeni mod normal | 5000 ANSI |
| Rezolutie nativa | 1920 x 1200 pixeli |
| Rezolutie maxima | 1920 x 1200 pixeli |
| Contrast | 15.000:1 |
| Lentile F | 1.5 - 2 |
| Durata de viata lampa (mod normal) | 5000 ore |
| Durata de viata lampa (mod economic) | 10000 ore |
| Putere consumata maxim | 405 W |
| Marime | Normal |
| Dimensiuni | 377 x 291 x 110 mm |
| Greutate | 4.6 Kg |
| Nivel zgomot mod normal | 39 dB |
| Nivel zgomot mod economic | 29 dB |
| Boxe integrate | 1x 16 W |
| Marime imagine minim | 101.6 cm |
| Marime imagine maxim | 660.4 cm |
| HDMI | 2 |
| Monitor Out | 1 |
| RS-232 | 1 |
| Audio Out | 1 |
| Audio Mini Jack | 2 |
| USB type A | 1 |
| USB type B | 1 (Mini) |
| LAN RJ-45 | 1 |
| VGA | 1 |