| Lumeni mod normal | 4600 ANSI |
| Rezolutie nativa | 1920 x 1080 pixeli |
| Contrast | 2.500.000:1 |
| Lentile F | 1.51 - 1.77 |
| Distanta focala f | 18.2 - 29.1 mm |
| Numar culori | Pana la 1.07 miliarde |
| Tip lampa | Laser |
| Durata de viata lampa (mod normal) | 20000 ore |
| Durata de viata lampa (mod economic) | 30000 ore |
| Putere consumata maxim | 260 W |
| Marime | Normal |
| Dimensiuni | (W x D x H) 325 x 299 x 90 mm |
| Greutate | 4.2 Kg |
| Nivel zgomot mod normal | 37 dB |
| Nivel zgomot mod economic | 27 dB |
| Boxe integrate | 1x 16 W |
| Altele | MiracastPachetul include cablu HDMI 1.8 m |
| Telecomanda | Da |
| Marime imagine minim | 78.74 cm |
| Marime imagine maxim | 787.4 cm |
| Rata refresh verticala | 192 - 240 Hz |
| Tehnologie display | 3LCD |
| HDMI | 2 |
| Monitor Out | 1 |
| Composite Video | 1 |
| RS-232 | 1 |
| Audio Out | 1 |
| Audio Mini Jack | 2 |
| USB type A | 1 |
| USB type B | 1x service |
| Wi-Fi Ready | Da |
| LAN RJ-45 | 1 |
| VGA | 2 (1x In, 1x In/Out) |