| 3D Ready | Da |
| Lumeni mod normal | 3800 ANSI |
| Rezolutie nativa | 1280 x 800 pixeli |
| Contrast | 16.000:1 |
| Tip lampa | UHE |
| Durata de viata lampa (mod normal) | 8000 ore |
| Durata de viata lampa (mod economic) | 17000 ore |
| Putere consumata maxim | 327 W |
| Marime | Normal |
| Dimensiuni | 302 x 249 x 87 mm |
| Greutate | 2.7 Kg |
| Nivel zgomot mod normal | 37 dB |
| Nivel zgomot mod economic | 28 dB |
| Boxe integrate | 1x 5 W |
| Telecomanda | Da |
| Marime imagine minim | 76.2 cm |
| Marime imagine maxim | 980.44 cm |
| Tehnologie display | 3LCD |
| HDMI | 2 |
| Monitor Out | 1 |
| RS-232 | 1 |
| Audio Out | 1 |
| Audio Mini Jack | 2 |
| USB type A | 1 |
| USB type B | 1 (Mini) |
| LAN RJ-45 | 1 |
| VGA | 2 |
| Audio RCA | 1 |