| Lumeni mod normal | 1000 ANSI |
| Rezolutie nativa | 1920 x 1080 pixeli |
| Contrast | 5.000.000:1 |
| Lentile F | 2 |
| Distanta focala f | 13.9 mm |
| Numar culori | 16.77 milioane |
| Tip lampa | Laser |
| Durata de viata lampa (mod normal) | 20000 ore |
| Durata de viata lampa (mod economic) | 20000 ore |
| Putere consumata maxim | 108 W |
| Marime | Mini |
| Dimensiuni | (W x D x H) 236 x 191 x 191 mm |
| Greutate | 3 Kg |
| Nivel zgomot mod normal | 23 dB |
| Nivel zgomot mod economic | 19 dB |
| Boxe integrate | 2x 5 W |
| Altele | Google TVHDR10 |
| Telecomanda | Da |
| Marime imagine minim | 76.2 cm |
| Marime imagine maxim | 381 cm |
| Rata refresh verticala | 200 - 240 Hz |
| Tehnologie display | 3LCD |
| HDMI | 1 |
| Audio Out | 1 |
| USB type A | 1 |
| USB type B | 1 Mini (service) |