| Lumeni mod normal | 3600 ANSI |
| Rezolutie nativa | 1920 x 1080 pixeli |
| Rezolutie maxima | 3840 x 2160 pixeli |
| Contrast | 2.500.000:1 |
| Lentile F | 1.6 |
| Distanta focala f | 3.7 mm |
| Numar culori | Pana la 1.07 miliarde |
| Tip lampa | Laser |
| Putere consumata maxim | 264 W |
| Marime | Normal |
| Dimensiuni | (W x D x H) 467 x 400 x 153 mm |
| Greutate | 7.4 Kg |
| Nivel zgomot mod normal | 36 dB |
| Nivel zgomot mod economic | 23 dB |
| Boxe integrate | 1x 20 W |
| Altele | Suport HDR10 si HLGRezolutie 4KE (4K enhancement)4K PRO-UHD - Tehnologia de amplificare 4K muta fiecare pixel pe diagonala pentru a dubla rezolutia Full HDSistem sunet YamahaAndroid TVChromecast |
| Telecomanda | Da |
| Marime imagine minim | 152.4 cm |
| Marime imagine maxim | 304.8 cm |
| Rata refresh verticala | 192 - 240 Hz |
| Tehnologie display | 3LCD |
| HDMI | 2 |
| USB type A | 3 |
| USB type B | 1 Mini (service) |
| Wi-Fi Ready | Da |