| Lumeni mod normal | 2800 ANSI |
| Rezolutie nativa | 1920 x 1080 pixeli |
| Rezolutie maxima | 3840 x 2160 pixeli |
| Contrast | 35.000:1 |
| Lentile F | 1.49 - 1.77 |
| Distanta focala f | 18.2 - 29.2 mm |
| Numar culori | Pana la 1.07 miliarde |
| Tip lampa | UHE |
| Durata de viata lampa (mod normal) | 4500 ore |
| Durata de viata lampa (mod economic) | 7500 ore |
| Putere consumata maxim | 301 W |
| Marime | Normal |
| Dimensiuni | 333 x 275 x 131 mm |
| Greutate | 4.1 Kg |
| Nivel zgomot mod normal | 36 dB |
| Nivel zgomot mod economic | 28 dB |
| Boxe integrate | 1x 10 W |
| Altele | 4K PRO-UHD - Tehnologia de amplificare 4K muta fiecare pixel pe diagonala pentru a dubla rezolutia Full HDAndroid TV |
| Telecomanda | Da |
| Marime imagine minim | 101.6 cm |
| Marime imagine maxim | 1270 cm |
| Rata refresh verticala | 192 - 240 Hz |
| Tehnologie display | 3LCD |
| HDMI | 1 |
| Audio Out | 1 |
| USB type B | 1 Mini (service) |
| Wi-Fi Ready | Da |