| Tip produs | Aspirator robot |
| Utilizare | Interior |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Tip aspirare | Uscata |
| Tip suprafata | Covoare, suprafete dure |
| Tehnologie | Laser Distance Sensor (LDS) |
| Functii | Programmable, voice commands, automatic return to base station |
| Adancime | 350 mm |
| Latime | 350 mm |
| Inaltime | 94 mm |
| Culoare | Alb |
| Greutate | 4.8 kg |
| Putere | 45 W |
| Putere de aspirare | 4000 pa |
| Autonomie acumulator | pana la 130 minute |
| Tensiune alimentare | 14.8V |
| Capacitate colectare | 0.3 L |
| Accesorii incluse | Mop frame x 1, User manual, Power supply, Dust and water container, Side brush, Main brush, Robot, Main brush guard, Cleaning brush, Mop pad, Filter x 2, Charging station |